Yönetim & Dökümantasyon

YÖNETİM & DÖKÜMANTASYON

Yeni kurulan ya da var olan işletmeler için yönetsel açıdan tüm süreçlerin belirlenmesi, gözden geçirilmesi, gerekli iyileştirmelerin yapılması ve raporlandırılması şeklinde özetlenebilen bu çalışmada işletmelerin kazanımları son derece önemlidir. Böylece daha verimli çalışma alanları yaratılır.
Bu çalışmalarda işletme tamamen masaya yatırılır ve her şeyiyle ele alınır. İlk durum tespiti ile çalışmalar sonucundaki son durum arasındaki fark çok net gözler önünde olacaktır. Daha verimli çalışan, maliyetlerini azaltıp karını arttırmış, iyi ve gözde yatırımlar gerçekleştirmiş, yeni pazarlara yönelmiş ya da var olan pazarını genişletmiş firmalardan birisi de siz olmak isterseniz, lütfen bizimle temasa geçiniz.
Kalite ve gıda güvenliği konusunda da iyi referanslara sahip olan Linfa Gıda uzman kadrosu, size bu konuda eğitim verme, sistem kurulumu ve dökümantasyon açısından hizmet verecektir.
Dökümantasyon konusunda bir diğer danışmanlık şeklimiz; sizin sponsorluğunuzda kitap yazımı, broşür basımı, akademik araştırma yapılması ve yazılar yazılması şeklinde olabilmektedir. Bunun dışında; firmanız adına dergi ya da gazetelerde yayınlanmasını istediğiniz yenilikler ya da bilgilendirmeler konusunda sizin adınıza makale yazımı, tanıtım metni hazırlanması, araştırma yazıları gibi konularda da sizlere hizmet verebilmekteyiz.